Studio Uscila

Witaj w naszym świecie.

subaru

Detaling to pasja do szczegółu

KILKA SŁÓW O HISTORII USCILA

Rzemiosło detailingu to jedna z takich dziedzin, w których potrzebna jest fachowa wiedza o materiałach i technologiach oraz cierpliwość i zaangażowanie. Detailer pracuje z każdym elementem osobno. Wyznacza etapy renowacji. Cierpliwie przechodzi z jednego do drugiego. Czasem to bardzo żmudny proces. Żeby zobaczyć efekt potrzebna jest wrodzona dokładność i cierpliwość. Historia Uscila rozpoczyna się od spotkania ludzi, którzy z taką pasją pracowali przy swoich i powierzonych autach. Systematycznie zdobywali wiedzę, a świadczone usługi wzbogacali nowościami technologicznymi. Kolejny krok to powstanie Studio Uscila - miejsca, które zapewniało warunki odpowiednie do profesjonalnych działań detailerskich. Takie były początki już kilka ładnych lat temu. Dzisiaj Uscila to znane w Lubinie studio detailingu. Nasi Klienci polecają nas swoim znajomym. Na nasze programy renowacji przyjeżdżają amatorzy samachodów z sąsiednich, czasem całkiem duuużych miast. Cieszymy się, że udało nam sie stworzyć miejsce z taką renomą usług. Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

NOWOCZESNE TECHNOLOGIE

ETAP PO ETAPIE Z WIEDZĄ I DOKŁADNOŚCIĄ

Do naszej oferty od lat systematycznie wprowadzamy nowoczesne rozwiązania zarówno z zakresu renowacji powłok lakierniczych jak i elementów chromowanych oraz tapicerki. Z roku na rok obserwujemy rozwój tych dziedzin i potwierdzamy: detailing to dzisiaj zaawansowana technologia, która w rękach specjalisty potrafi przynieść spektakularny efekt.  Warunkiem koniecznym są ciagłe szkolenia oraz poszerzanie oferty o wzajemnie uzupełniające się rozwiązania.

subaru

NAJWYŻSZA KLASA MATERIAŁÓW

W DETAILINGU WIDAĆ JAKOŚĆ

Każdy, kto kiedykolwiek zajmował się pielęgnacją samochodu szybko odkrył, że stosowane preparaty mają bezpośredni wpływ na efekt końcowy. My odkryliśmy jakość i sposób w jaki z nią pracować gromadząc wiedzę i doświadczenia przez lata. Marka Uscila to dzisiaj potwierdzona certyfikatami współpraca z renomowanymi producentami i dystrybutorami rozwiązań dla detailingu. W swoich realizacjach wykorzystujemy powłoki ceramiczne i elastomerowe, które przecierają nowe szlaki.

Detailerzy

DETAILER TO NIEZWYKŁY FACH. KULTYWUJEMY GO Z PASJĄ.

Detailerzy to wyjątkowi rzemieślnicy. W zestawie ich osobistych cech muszą znaleźć się cierpliwość, dokładność, uważność na każdy detal. A jednocześnie to ludzie mocno przesiąknięci pasją do motoryzacji - dynamiczni i pełni energii.  Studio Uscila to własnie tacy ludzie. Jesteśmy zgranym zespołem przyjaciół. Każdy z nas ma swoją specjalizację: dziedzinę, która sprawia, że czas się zatrzymuje, detale pięknieją a pielęgnowane auto zaczyna lśnić. Detailing to pasja, którą można zobaczyć na własne oczy. 

uscila

JAK PRACUJEMy?

OD PIERWSZEGO KONTAKTU JESTEŚ W DOBRYCH RĘKACH

01

KONTAKT

Jesteśmy do dyspozycji naszych Klientów - ludzi, którzy kochają swoje samochody bez względu na markę i wiek. Z tego powodu jesteśmy zawsze gotowi na ustalenia co do zakresu i  wartości wykonanych prac. Zawsze znajdziemy jakieś zadowalajace rozwiązanie, które poprawi wygląd i komfort użytkowania Twojego auta. Napisz, zadzwoń porozmawiamy o Twoich potrzebach. 

02

PRZYJEDŹ DO STUDIO

Studio Uscila to miejsce przygotowane z pasją i profesjonalizmem, żeby świadczyć usługi detailerskie na najwyższym poziomie. Tutaj mamy całe zaplecze techniczne: polerki, narzędzia, kosmetyki, suszarki, odpowiednie oświetlenie oraz bezpyłowe pomieszczenia niezbędne, żeby zadbać o Twój samochód. Znajdziesz nas przy ulicy Kolejowej 9 w Lubinie - przy placu dawnego Graszpolu.  

03

WYKONANIE USŁUGI

Cały proces wykonania zamówionej przez Ciebie usługi odbywa się w kilku etapach. Nawet jeśli tym razem zamówiłeś tylko mycie. W pierwszym kroku zawsze zabezpieczamy wrażliwe części, które nie mogą lub nie powinny mieć kontaktu z wykorzystywanymi do realizacji zlecenia preparatami. Dzięki temu masz pewność, że Twoje auto jest bezpieczne i jedyne co je czeka, to dokładny efekt wow z zamówienia. 

04

ODBIERZ SAMOCHÓD

Po zrealizowanej usłudze odbierasz swoje auto lub na Twoje życzenie odprowadzimy je pod wskazany adres. Uciesz się odnowioną powłoka lakierniczą - w trakcie naszych działań usuwamy nawet do 95% zarysowań. Dla wielu naszych Klientów efekt jest tak spektakularny, że często słyszymy, że auto wyglada lepiej niż w dniu zakupu lub kiedy odbierali je z salonu. To dla nas największa satysfakcja.  

DETAILING TO PORYW PASJI

UMÓW SIĘ JUŻ DZIŚ!

Daj się porwać opowieści o działaniach detailera. Sprawdź koniecznie co specjalista z pasją potrafi zdziałać dla Twojego auta. Odkryj niezwykłe możliwości pielęgnacji zarówno wnętrza jak i zewnętrznych powłok Twojego auta. Efekt tkwi w dopieszczonych szczegółach. Małych detalach typu reflektory, lusterka, wnęki klamek. Odkryj ze Studio Uscila technologie tak trwałe, że nigdy już nie będziesz się martwić o zarysowania tych miejsc. Pozwól porawć się swojej własnej pasji do samochodów. Każdy lakier "ma to coś" - potrzeba mistrza, który umie wydobyć jego blask. Zadzwoń, umów się na rozmowę z doradcą, sprawdź co możemy zrobić dla Twojego auta.